Rīga

Matīsa iela 66, LV-1009

Talsi

A. Pumpura 6, LV-3201

+371 20584000

Klientu atbalsts

+371 20068862

Klientu atbalsts

info@stilmann.lv

Sazinies ar mums

Atteikuma tiesības

Ja Jūs Neesat Apmierināti Ar Produktu, Varat To Atgriezt 14 Dienu Laikā, Atbilstoši LR Ministru Kabineta Noteikumos Nr.207 “Noteikumi Par Distances Līgumu” (28.05.2002.).​

Atteikuma tiesības
  • Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no preces, neminot iemeslu.
  • Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jādara mums zināms Jūsu lēmums par lēmumu atteikties, nosūtot vēstuli pa pastu vai e-pastu – SIA “Stilmann”, pasta adrese Rīga, Matīsa iela 66, LV-1009, e-pasta adrese: info@stilmann.lv
  • Ja jūs atteiksieties no preces, mēs atmaksāsim no jums saņemto maksājumu, izņemot piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad esam saņēmuši informāciju par Jūsu lēmumu atteikties no preces. Naudas atmaksu varam aizturēt līdz brīdim, kad preces saņemta atpakaļ un veikta preces tehniskā un vizuālā stāvokļa novērtēšana autorizētajā servisā.
  • Preces jānosūta atpakaļ vai jānodod mums – veikalā Rīgā (Matīsa iela 66), ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs informējāt mūs par savu lēmumu atteikties no preces.
  • Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās kurjera izmaksas.
  • Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc lūdzam ņemt vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  • Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iegādes dokumentu oriģinālu, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu).