Rīga

Matīsa iela 66,LV-1009

+371 20584000

Klientu atbalsts

P - Pk: 9:00 - 17:30

Se: 9:00 - 15:00
Sv: Slēgts

Rīga

Matīsa iela 66, LV-1009

+371 20584000

Klientu atbalsts

info@stilmann.lv

Sazinies ar mums

Noteikumi

  1. KĀ IEPIRKTIES?

Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients, un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama obligāta reģistrēšanās.

  1. PASŪTĪJUMI

Pasūtījumus var veikt: jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 17.00. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā.

2.1. Solis – izvēlaties preci

2.2. Solis – pievienojat preci iepirkuma grozam
2.3. Solis – aizpildāt pasūtījuma formu un spiediet Turpināt un Apstiprināt pasūtījumu

Preces ir iespējams saņemt mūsu veikalā bez maksas, vai izvēlēties kādu no piedāvātajiem piegādes veidiem, kuri ir par maksu.

  1. APMAKSAS VEIDI
Skaidrā naudā saņemot preci

Pirkuma apmaksa tiek veikta saņemot preci pie mums – Matīsa ielā 66. Pie preču apmaksas tiks izsniegts atbilstošos pirkuma dokuments, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Apmaksa ar PaySera

Klientam ir iespējams izvēlēties un veikt maksājumu internetbankas tiešsaistē (online) vienā no četrām bankām – SWEDBANK, SEB, LUMINOR vai CITADELE.
Apmaksa ar norēķinu kartēm – Visa, Maestro vai MasterCard.

  1. DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

  1. PIEGĀDE

Preču piegāde visā Latvijā.
Preču piegādes interneta veikals realizē izmantojot partneru loģistikas pakalpojumus.​ Preču piegāde tiek veikta 2-14 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece pieejama noliktavā. Ja prece nav noliktavā un ir japasūta, tad piegāde ilgst no 5 dienām līdz 2 nedēļām.

  • Preci iespējams saņemt bezmaksas mūsu veikalā
  • Ar piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem | 5,00 eur
  • Ar kujera piegādi. | Rīgas rajonā – 5,00eur | Ārpus Rīgas atkarīgs no attāluma (Precīzas izmaksas noskaidrot zvanot mums)